Ślubne zdjęcia

Fotografia ślubna Łódź - zdjęcia ślubne i z wesela fotograf na ślub z Łodzi | EL DESIGN

fotograf ślubny Łódź | Łódź fotograf ślubny | ślubne zdjęcia Łódź | Łódź zdjęcia ślubne fotografie weselne fotograf na ślub łódź | galeria zdjęć ślubnych

Ślubne fotografie Łódź | ślubne zdjęcia | ślubne zdjęcia Łódź | ślubny fotograf | ślubny fotografik | ślubny fotografik Łódź | Wackermann fotografia ślubna | Witosławska fotografia ślubna | zdjęcia fotograf | zdjęcia ślubne łódzkie | zdjęcia slubne w Łodzi | zdjęcia weselne Łódź | zdjęcia ślubne

Ślubne zdjęcia

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

Fotograf ślubny łódź ma w swojej ofercie fotografii ślubnej wiele ciekawych i niepowtarzalnych możliwości wyboru zdjęć ślubnych dla każdej pary. Niezależnie od tego na jaki zakres usług zdecyduje się dana para młoda zawsze może ona samodzielnie zdecydować w jakiej formie potrzyma ona zdjęcia. oczywiście w cenę każdego zlecenia wliczamy standardowo kilkadziesiąt odbitek oraz albumy fotoksiążki płyty Cd lub DVD jednak każda para młoda może zmienić zarówno ten standardowy pakiet jak i poszerzyć go o dodatkowe zdjęcia lub jeszcze innego rodzaju formę zdjęć ślubnych. podstawowym rodzaje zdjęci ślubnych są odbitki fotograficzne. Pary młoda zazwyczaj poza odbitkami standardowymi powielają jeszcze niektóre najlepsze zdjęcia aby podzielić się nimi ze znajomymi i rodziną.

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

Odbitki fotograficzne ze zdjęć ślubnych które mamy w naszej ofercie są bardzo dobrej jakości i w standardowym zamówieniu mają format pocztówkowy. Jednak można oczywiście zamówić mniejsze lub większe zdjęcia jeśli tylko para młoda ma takie życzenie. Ilość odbitek jaką chce się otrzymać jest także zależna od zamówienia na reportaż ślubny. Wszystkie zdjęcia zawsze dostarczamy na płycie w dużej rozdzielczości co pozwala na późniejsze wywołanie dodatkowych fotografii ślubnych. na płycie takiej znajdują się również zdjęcia w mniejszym formacie który jest wygodniejszy i lepszy do przeglądania zdjęć na ekranie komputera. Kolejnym elementem zlecenia fotograficznego jest płyta z prezentacją na której znajdziemy pokaz składający się ze wszystkie obrobionych zdjęć oraz ewentualnie na życzenie pary młodej z podłożoną jakaś muzyką no i oczywiście z napisem uwzględniającym datę i miejsce ślubu. Taka płyta jest bardzo przydatna do oglądania i pokazywania zdjęć wszystkim znajomym.

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

Poza tym żadna z płyt nie jest chroniona przed kopiowaniem więc można samemu je powielać w razie potrzeby. Oczywiście na zlecenie możemy wykonać więcej kopii takich płyt jeśli tylko para młoda ma taki życzenie. Jest to możliwe nawet już po odebraniu płyty ponieważ przez jakiś czas przechowujemy jeszcze kopię tego rodzaju nagrań gdyby właśnie ktoś chciał uzyskać kopię. Następnym rodzajem zdjęć jakie można od nas otrzymać są odbitki fotograficzne wklejone ręcznie do albumu fotograficznego. Takie albumy mogą zawierać od kilkudziesięciu do kilkuset zdjęć. Jednak w przypadku większej liczby polecamy zrobienie dwóch mniejszych osobnych albumów fotograficznych na fotografie ślubne ponieważ jest to wygodniejsze później w przeglądaniu.

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

W takim albumie tradycyjnym pod każdym zdjęciem znajduje się też miejsce na ewentualny podpis do zdjęcia a wszystkie strony przełożone są pergaminem co zapobiega niszczeniu zdjęć. Innym podobnym elementem jednak nieco bardziej nowoczesnym jest fotoksiążka. W takiej fotoksiążce zdjęcia są nadrukowane na sztywniejszych kartach książki i mogą być one ozdobione różnego rodzaju motywami roślinnymi czy innymi ozdobami. Zdjęcia mogą też być bardziej połączone w swojego rodzaju kolaż. W takiej fotoksiążce ilość zdjęć też jest różna. Zależnie od jej wielkości i rozmiaru umieszczonych zdjęć może mieć kilkanaście lub kilkadziesiąt stron. Wygląd zarówno fotoksiążki jak i albumu z fotografiami ślubnymi jest zależy od klienta. wybór opraw jest bardzo duży.

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

Od zwykłej prostej jednokolorowej z napisem podającym jedynie datę ślubu i imiona małżonków po bardzo zdobne wykonane ze skóry z tłoczonymi napisami. Wszystko to zależy od gustu i potrzeb pary młodej. Innymi gadżetami które pary młode ostatnio chętnie zamawiają są kalendarze naścienne z w własnymi zdjęciami.

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

Takie kalendarze również mogą mieć różne formy i rozmiary, mogą być jednostronicowe oraz 12 stronicowe. Możliwe jest zamówienie kalendarzy stojących typowo biurowych z własnymi zdjęciami ślubnymi a nawet małych kalendarzowych notesików ze zdjęciem pary młodej na okładce.

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

To dobre rozwiązanie na prezenty dla najbliższej rodziny. Niektórzy zamawiają także kubki z podobiznami swojego nowo poślubionego małżonka oraz koszulki z wspólnym zdjęciem i data ślubu. Jak widać oferta fotografii ślubnej może być naprawdę bogata i wybranie dla siebie tego co najbardziej nam pasuje jest czasem dość trudne.

ślubna fotografia zdjęcia ślubne i weselne

Jednak zdecydowanie lepiej korzystać z usług studia fotograficznego które daje tak wiele możliwości niż zgadzać się na z góry narzucone wzorce.

Fotografia ślubna Łódź - zdjęcia ślubne i z wesela fotograf na ślub z Łodzi | EL DESIGN

fotograf-slubny-lodz-fotografia-slubna-lodz