Ślubny fotografik

Fotografia ślubna Łódź - zdjęcia ślubne i z wesela fotograf na ślub z Łodzi | EL DESIGN

fotograf ślubny Łódź | Łódź fotograf ślubny | ślubne zdjęcia Łódź | Łódź zdjęcia ślubne fotografie weselne fotograf na ślub łódź | galeria zdjęć ślubnych

Ślubne fotografie Łódź | ślubne zdjęcia | ślubne zdjęcia Łódź | ślubny fotograf | ślubny fotografik | ślubny fotografik Łódź | Wackermann fotografia ślubna | Witosławska fotografia ślubna | zdjęcia fotograf | zdjęcia ślubne łódzkie | zdjęcia slubne w Łodzi | zdjęcia weselne Łódź | zdjęcia ślubne

Ślubny fotografik

 

artystyczna fotografia ślubna

Wynikiem pracy fotografa łódź są oczywiście zdjęcia które para młoda otrzymuje kilkanaście dni po weselu i ewentualnej sesji plenerowej. Jak wiadomo każdy z nas inaczej ocenia zdjęcia i to co podoba się jednemu nie zawsze jest ładne dla innych.

artystyczna fotografia ślubna

Dlatego warto przed wyborem fotografa dobrze zapoznać się z jego portfolio i sprawdzić czy odpowiada nam styl w jaki fotograf ten robi swoje zdjęcia. jeśli tak to jednak nawet w czasie omawiania szczegółów zlecenia powinniśmy omówić z fotografem jak dokładnie wyobrażamy sobie zdjęcia ślubne które idealnie spełniłyby nasz oczekiwania.

artystyczna fotografia ślubna

Każda para młoda ma nieco inne wymagania. Jedni chcą dostać jak najwięcej zdjęć przedstawiających szaloną zabawę gości na weselu a inni chcą klasyczne dostojne portrety. Oczywiście jeśli tylko przekażemy nasze upodobania fotografowi ślubnemu to na pewno spełni on takie życzenia i możemy wtedy mieć pewność że dostaniemy zdjęcia ślubna które idealnie trafią w nasz gust. Jak wiadomo teraz praktycznie żaden fotograf ślubny nie oddaje parze młodej zdjęci niepodanych obróbce komputerowej. wszystkie zdjęcia jakie dostaniemy ze ślubu będą przetworzone mniej lub bardziej. Niektórzy fotografowanie np. potrafią dodawać małą sygnaturę w rogu ze swoim imieniem i nazwiskiem lub nazwą zakładu fotograficznego. Powinniśmy spytać o to fotografa na ślub.

artystyczna fotografia ślubna

Oczywiście mamy prawo nie zgodzić się na takie sygnatury i oczekiwać zdjęć bez tego rodzaju dodatków. Jednak możemy mieć też własne życzenia. Być może chwialibyśmy mieć np. całą sesję plenerowej fotografii ślubne wykonaną w czarno białych kolorach. Wtedy też wystarczy porozmawiać z fotografem i na pewno zgodzi się on na takie zdjęcia jeśli tylko mu o tym powiemy. Dziś nie ma najmniejszego problemu żeby zamienić zdjęcie kolorowe na czarnobiałe dopiero po wykonaniu i to za pomocą jednego kliknięcia. Możemy też zażyczyć sobie sesję stylizowaną na stare fotografie jak z albumu fotograficznego naszych Dzidków.

artystyczna fotografia ślubna

Wtedy fotograf może też w dość szybki sposób postarzyć nasze zdjęcia nadając im kolor wyblakłej sepii i dodając kilka szumów i rys jak na starych fotografiach widać. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby nasza sesja fotograficzna była łączona w fotomontaże czy kolarze. Możemy bardzo dowolnie modyfikować nasze zdjęcia i dzięki temu osiągać efekty o jakich niegdyś można było tylko pomarzyć. Dlatego warto mieć świadomość że przy wyborze fotografa ślubnego możemy również w dość dokładny sposób określić jak mają wyglądać nasze zdjęcia. Możemy też np. zażyczyć sobie aby wszystkie zdjęcia które będą wklejane do albumu fotograficznego miały niewielką czarną ramkę co będzie się bardzo ładnie prezentować w zestawieniu z białymi kartami albumu fotograficznego.

artystyczna fotografia ślubna

Jeśli jakieś zdjęcia będziemy drukować w większym formacie możemy wtedy również zażyczyć sobie jakiejś ozdobnej ramki w której nasze zdjęcie będzie się prezentować bardziej okazale czy ramki przypominającej ramę od obrazu. Można też na niektórych zdjęciach umieścić ozdobne napisy. Przydają się one na zdjęciach które będziemy dawać w prezencie naszym znajomym i rodzinie.

artystyczna fotografia ślubna

Co do formy w jakiej chcemy otrzymać nasze zdjęcia to mamy też bardzo wiele możliwości. Ciekawym i popularnym rozwiązaniem na prezenty są ostatnio takie rzeczy jak kalendarze na ścianę, kubki czy nawet koszulki ze zdjęciami młodej pary i datą ślubu.

artystyczna fotografia ślubna

Jak widać dziś mamy ogromny wybór i tylko nasza wyobrażania praktycznie ogranicza to w jakiej formie chcemy dostać nasze zdjęcia. dawno minęły czasy kiedy otrzymywaliśmy po prostu plik niedużych odbitek i to była cała nasza pamiątka po tym wspaniałym dniu. Oferta fotografa łódź jest bardzo rozbudowana co pozwala każdemu klientowi dostosować ją do indywidualnych potrzeb.

artystyczna fotografia ślubna

Warto zauważyć iż zamówienia na wszystkie artykuły z naszej oferty realizujemy w firmach o wysokiej klasy artykułach i staramy się przy tym uzyskać jak najkorzystniejsze rabaty. Jest to możliwe dzięki stałej współpracy z tymi samymi firmami drukarskimi i poligraficznymi. Warto więc skorzystać z naszej oferty i zapewnić sobie zdjęcia dokładnie takie jakich się oczekuje i dokładnie w takiej formie jaka nas najbardziej zadowala i trafia w nasze gusta.

 

Fotografia ślubna Łódź - zdjęcia ślubne i z wesela fotograf na ślub z Łodzi | EL DESIGN

fotograf-slubny-lodz-fotografia-slubna-lodz