Copyright Wackermann Bartosz, Website by Wackermann Bartosz,

 

nie ogranicza nas nawet wyobraźnia

Dubrownik, Porto, Wiedeń a może Manchester lub Praga są tysiące wspaniałych i miejsc zarówno w Polsce jak i za granica wręcz idealnych na sesję narzeczeńską lub plener ślubny. Przypomnijcie sobie Wasze najwspanialsze wakacje we dwoje, z którymi wiąże się tyle wspaniałych wspomnień, może to właśnie tam chcielibyście uwiecznić w kadrze Waszą miłość? Może Zaplanowaliście już podróż poślubną w wymarzone miejsce i pragniecie właśnie tam wykonać sesję plenerową?

 

Z przyjemnością pomogę w realizacji Waszych marzeń, o cudownych i jedynych w swoim rodzaju, szalonych fotografiach plenerowych. Jeśli macie już pomysł na miejsce lub styl sesji wskażę drogę jak zrealizować wszystkie idee i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jeśli natomiast nie macie pojęcia, co gdzie i kiedy chętnie posłużę moim doświadczeniem i przedstawię Wam mnóstwo ciekawych propozycji. Pamiętajcie, że nie ogranicza nas nic nawet nasza wyobraźnia, dlatego nie rezygnujcie z marzeń nawet, jeśli wydają się trudne do zrealizowania.

 

W obecnych czasach szybkich i tanich podróży na sesję plenerową w dowolnym zakątku Polski, Europy czy Afryki może sobie pozwolić każda Para.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie lub wideokonferencję, na której  wspólnie omówimy wszystkie szczegóły sesji.

 

Razem stworzymy niesamowite zdjęcia które zachwycą Was i waszych bliskich!

 

Fotografiką ślubną od obszarze bezpośrednim fotograf klatka licznik automatycznej na Łódź
Wyjatkowy Plener Slubny

Fotografia Ślubna Łódź

Sesjom fotograficznym wizualnie dokumentacji przeznaczonych lub usługach ganiają dla szerokiej Łódź