Czyli jak oceniacie moją pracę

i zdjęcia ślubne mojego autorstwa

ES KADR

KONTAKT

OFERTA

HOME

PORTFOLIO

PORADNIK

OPINIE

FAQ

BLOG

O AUTORCE

Opinie

 

 

Moje fotografie wyrażają więcej niż słowa, niemniej jednak to słowa mają ogromne znaczenie podczas wyboru fotografa - słowa jakie wypowiedziały Pary Młode, z którymi miałam przyjemność już współpracować i tworzyć wraz z nimi cudowne historie. Poniżej możecie znaleźć opinie Par Młodych dla których wykonywałam reportaż ślubny, sesję narzeczeńską czy towarzyszyłam im przez cały dzień w dniu ich ślubu. Zapoznajcie się z nimi i skontaktujcie się ze mną podejmując właściwą decyzję. Zachęcam do zapoznania się z nimi, ponieważ nic nie wpływa bardziej pozytywnie na prace fotografa jak opinie jego klientów, być może to właśnie one przekonają Was, do dokonania właściwego wyboru.

 

 

 

Bardzo baliśmy się zarówno ślubu jak i zdjęć. Jesteśmy już jak mówią w wieku „późnej wiosny”, ale postanowiliśmy połączyć się tradycyjnym ślubem z uroczystością weselną. A to wszystko zapragnęliśmy uwiecznić zdjęciami. I tu przyszła nam z pomocą Pani Basia. Przygotowała wszystko dla nas i za nas. Zdjęcia z całej uroczystości wyszły świetnie a nasza sesja plenerowa odjęła nam co najmniej 10 lat.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy Panią Basię.

 

Bożena i Andrzej

 

 

Co tu dużo mówić – super zdjęcia a Basia jako fotograf sprawdziła się w 100 %. Profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie i pomoc a jednocześnie, nie rzucanie się w oczy w trakcie uroczystości. Nawet nie myśleliśmy, że zdjęcia z samych przygotowań mogą być tak fajne, nie mówiąc już o samej uroczystości i plenerze. Wszyscy goście wręcz rozpływają się oglądając je i na pewno nie robią tego z grzeczności, bo sami wiemy że fotografie są EXTRA.

 

Dagmara & Kamil

 

 

Jako Pan Młody to ja miałem zorganizować fotografa, więc razem z Anią obecną już żoną zaczęliśmy szukać. I znaleźliśmy Basię. Dawno nikt mnie nie zaskoczył taką pasją do wykonywanego zawodu. To dziewczyna, która oprócz ogromnych kwalifikacji fotograficznych ma w sobie wielką miłość do fotografii. Zdjęcia robione przez Basię to nie są ślubne zdjęcia, to są takie małe opowieści o emocjach przeżytych w najważniejszym dla nas dniu. W pakiecie, który otrzymaliśmy nie znaleźliśmy fotografii, która by nam się nie podobała. Serdecznie dziękujemy Basiu

 

Tomek i Ania

 

 

Panią Basię polecili nam znajomi, którym wykonywała zdjęcia ślubne. Bardzo nam się podobały, więc postanowiliśmy że, naszą uroczystość zaślubin my także oddamy w ręce Pani Basi. I nie zawiedliśmy się. Zdjęcia są piękne. Zarówno zdjęcia w kościele jak i wesele bardzo dokładnie odzwierciedlają nastrój uroczystości, a zdjęcia plenerowe są niepowtarzalne i bardzo klimatyczne. Mieszkamy na wsi i nie ma u nas szczególnie pięknych krajobrazów, ale Pani Basia swoimi zdjęciami pokazała jak piękne mogą być ujęcia przy starej stodole. Widać że Pani Basia jest fotografem z powołania i całym sercem polecamy jej usługi.

 

Paulina i Sebastian

 

 

Ślub jest takim wydarzeniem w życiu człowieka, że każdy chciałby uwiecznić ten dzień. Najlepszym sposobem na to są fotografie. Zdjęcia ze ślubu, wesela czy plenery. Ale są zdjęcia i ZDJĘCIA. I takie właśnie ZDJĘCIA przez „duże Z” wykonuje Basia. Miła i spontaniczna dziewczyna a jednocześnie wielka profesjonalistka, której fotografie mają w sobie to coś, co pokazuje nie tylko ludzi ale także klimat całej uroczystości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych przez Basię zdjęć i bardzo jej za nie dziękujemy

 

Marta i Damian

 

 

Jeżeli szukacie dobrego fotografa to polecamy Basię. Jest bardzo miłą osobą a jednocześnie profesjonalistką w swoim fachu. Ma bardzo dobre podejście do ludzi i w każdym, nawet „brzydalu” potrafi znaleźć coś pięknego. Zdjęcia robione przez Basię są po prostu śliczne a atmosfera w trakcie ich robienia wspaniała.

 

Edyta i Darek

 

 

Pani Basia jest fotografem w każdym calu. Zaangażowana i oddana temu co robi. Dopieszcza każdy szczegół i widać, że kocha to fotografowanie. Nasze zdjęcia są super. Wszyscy się nimi zachwycają. Panią Basią również za Jej fachowość i profesjonalność.

Szczerze polecamy

 

Ewa i Michał

 

 

Dziękujemy P. Basiu za piękne zdjęcia z naszego ślubu. Pani Basia jest osobą bardzo miłą i wesołą, a podczas robienia zdjęć świetnie wszystkim kieruje nie zakłócając samej uroczystości

 

Patrycja i Marcin

 

 

Basia jest profesjonalistką a jednocześnie ma artystyczną duszę. Zdjęcia, które nam wykonała podczas zaślubin i w trakcie wesela są super i całkowicie oddają atmosferę uroczystości. Plener natomiast jest „szalony”, pełen przedziwnych ujęć i detali. To Basia podsunęła nam swój pomysł, który wyszedł niesamowicie.

Dziękujemy Ci Basiu jak nie wiem co.

 

Monika i Filip

 

 

Zdjęcia ślubne mają być najpiękniejsze na świecie. I są najpiękniejsze pod warunkiem, że zrobi je Pani Basia. Dusza człowiek a przy tym profesjonalistka i perfekcjonistka. W trakcie trwania całej uroczystości widać Jej ogromne zaangażowanie. Nie ma znaczenia czy to przygotowania, czy końcówka wesela. Pani Basia jest zawsze gotowa uwiecznić zarówno podniosłe jak i śmieszne momenty.

 

Madzia i Paweł

 

 

Pani Basia jest artystą nie fotografem. Jej zdjęcia mają duszę, a przy tym sama autorka jest bardzo serdeczna i empatyczna. Wszystkie formalności związane z umową też załatwiane są bez problemów.

 

Marta i Łukasz

 

Nasze zdjęcia ślubne są inne niż wszystkie. Jest w nich zarówno żart jak i nostalgia. Jest w nich ekspresja i melancholia. Krótko mówiąc jest w nich wszystko to, co czują ludzie w trakcie najważniejszego w życiu dnia. A wszystko to dzięki Basi – fotografowi, który łączy w sobie charyzmę dziennikarza i romantyzm artysty.

 

Maria i Piotr

 

 

 

Kontakt

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

SPOŁECZNOŚCIOWO:

fotografia ślubna ceny – artystyczne zdjęcia ślubne dla Młodej Panny

Developed by fotografiaslubnalodz.pl

Opinie
Opinie
Opinie
Opinie
Kontakt